W dzisiejszych czasasch każdy, kto ma łatwy dostęp do internetu, może zarobić prawdziwe pieniądze na wiele różnych sposobów, bez wychodzenia z domu. Dzięki internetowi, możliwe jest dziś zarabianie pieniędzy na wypełnianiu ankiet, grach czy zadaniach takich jak oglądanie filmów. Wszystkie te sposoby pozwolą ci szybko zasilić swoje konto bankowe o dodatkowe pieniądze.

Istnieje wiele aplikacji do zarabiania pieniędzy w internecie, jednak niektóre z nich dają ci prawdziwe pieniądze już za samo założenie konta, bez żadnego dodatkowego wysiłku z twojej strony. Jeśli to brzmi jak coś, czego teraz potrzebujesz, o to najlepsze aplikacje, ktore witają nowych użytkowników darmowymi pieniędzmi.

Czy na prawdę można zarobić prawdziwe pieniądze na rejestracji?

Darmowe pieniądze bez żadnego wysiłku mogą nie brzmieć jak coś prawdziwego, jednak wiele aplikacji oraz serwisów zachęca nowych użytkowników różnymi promocjami, w tym także darmowymi pieniędzmi dla nowych użytkowników. W wielu wypadkach wystarczy pobrać aplikacje w sklepie Google Play i założyć darmowe konto, aby otrzymać swoje pieniądze. Dodatkowo wiele aplikacji oferuje użytkownikom jeszcze więcej darmowych pieniędzy po korzystaniu z aplikacji przez dłuższy czas.

Wypłacalne aplikacje będą często wymagać od ciebie również aby najpierw zebrać więcej pieniędzy przed dokonaniem wypłaty twoich darmowych środków. Pomimo tego, pieniądze zdobyte przy rejestracji w aplikacji przyspieszą twoją pierwszą wypłatę i pozwolą ci szybko zwiększyć swój budżet o co najmniej kilka dolarów.

Najlepsze aplikacje z darmowymi pieniędzmi za rejestracje

Bez dłuższyszch wstępów, oto lista aplikacji, które pozwolą ci zdobyć darmowe pieniądze już za samą rejestrację w nich:

  1. CashYea

CashYea jest najnowszą aplikacją do zarabiania pieniędzy na rynku, która oferuje również swoim nowym użytkownikom bonus w wysokości 5 dolarów dla każdego nowego konta, bez używania linków polecających. Każdy nowy użytkownik, który dołączy do CashYea, otrzyma dodatkowe 5 doalrów, które przyspieszą jego pierwszą wypłatę.

CashYea jest ciekawą opcją dla każdego, kto jest zaintereoswany zarabianiem pieniędzy na prostych zadaniach, takich jak wypełnianie ankiet, oglądanie filmików czy granie w gry. Jedyne czego potrzebujesz, aby w krótkim czasie dostać zastrzyk gotówki, to telefon, dostęp do internetu i trochę wolnego czasu. CashYea daje ci możliwość zarabiania pieniędzy z całego świata, niezależnie od tego, gdzie się teraz znajdujesz.

Aby zacząć zarabiać na grach lub przez inne metody na CashYea, wystarczy założyć darmowe konto i zalogować się na nie. Od razu zobaczysz wszystkie dostępne oferty, dzięki którym możesz zarobić gemy, fikcyjną walutę, którą możesz potem wymienić na jeden z wielu rodzajów wypłaty. Najlepszą funkcją CashYea są z pewnością możliwości wypłaty. Korzystając z CashYea możesz szybko uzyskać wypłatę w gotówce, ale także wymienić gemy na kryptowaluty, czy nawet przedmioty do gier. Dzięki bonusowi za rejestracje, możesz bardzo szybko rozpocząć zarabiania pieniędzy na CashYea, bez zbędnego wysiłku oraz marnowania czasu.

  1. Public.com

Public.com to aplikacja, która pozwala ci na zdobywanie darmowych pieniędzy przez handel akcjami. Handel akcjami to świetny sposób by dodać nieco pieniędzy do swojego domowego budżetu, bez wkładania dużo pracy. Akcje dostępne przez Public.com są w pełni wypłacalne i pozwalają ci zdobyć udziały w najbardziej dochodowych przedsiębiorstwach na całym świecie. Dzięki Public.com możesz bardzo łatwo rozpocząć swoją przygodę z handlem akcjami i zapewnić ci prosty sposób na pasywny dochód. Jeśli będzisz podejmował mądre decyzje, możesz także zarobić ogromne pieniądze na handlu akcjami,

Nowi użytkownicy otrzymują dostęp do darmowych akcji na stronie Public.com, które mogą potem wymieniać z innymi użytkownikami na giełdzie, aby zdobywać za nie pieniądze. Akcje, które otrzymasz w ten sposób na Public.com są prawdziwymi akcjami największych przedsiębiorstw, jedynie w mniejszej skali dostosowanej do indywidualnych użytkowników, chcących jedynie zarobić trochę dodatkowych pieniędzy na boku.

  1. Honeygain

Honeygain jest jedną z wielu aplikacji dostępnych w Google Play store, która daje ci możliwości zarabiania pieniędzy na prostych zadaniach oferowanych w aplikacji. Dzięki Honeygain możesz zacząć zarabiać pieniądze na wypełniaiu płatnych ankiet czy graniu w różne gry mobilne. Za każde z zadań otrzymujesz punkty, które możesz potem wymienić na wypłatę prawdziwych pieniędzy. Dodatkowo jednym z największych atutó Honeygain jest to, że pozwala również zarabiać pieniądze jedynie przeglądając internet. Po zainstalowaniu rozszerzenia Honeygain na swojej przeglądarce, możesz dorobić się kilku dodatkowych złotych wyłacznie przeglądając internet.

Honeygain oferuje nowym użytkownikom bonus na start w wysokości 5 dolarów. Są to realne pieniądze, jednak żeby je wypłacić będziesz musiał najpierw zdobyć dodatkowe punkty. Honeygain pozwala na wypłaty jedynie od wyższych ilości pieniędzy, także będziesz mógł wypłacić swoje zarobione pieniądze dopiero po uzbieraniu ich do 20 dolarów.

  1. FitPlay

Jeśli tylko posiadasz telefon z systemem android i potrzebujesz dodatkowych środków na swoim konice PayPal, FitPlay może okazać sie dla ciebie najlepszą aplikacją na tej liście. Dzięki FitPlay będziesz mógł szybko zdobyć dodatkowe pieniądze na swój PayPal, wypełniając jedynie bardzo proste zadania, przede wszystkim związane z wypłenianiem ankiet oraz graniem w gry. Podobnie jak w wielu innych aplikacjach tego typu, za wykonanie każdego zadania otrzymuejsz punkty oraz walutę dla danej strony. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości pieniędzy w danej walucie, możesz wymienić je na szybką wypłątę.

FitPlay jest idealne, jeśli poszukujesz dodatkowych środków PayPal na swoje konto. Aplikacja oraz strona przystosowane są pod wypłaty tą metodą, dlatego też działa ona szybko i sprawnie. Dodatkowo każdy nowy użytkownik na stronie otrzyma niewielką ilość punktów na start, przybliżającą go od razu do ich bliższej wypłaty.

  1. Money Well

Jeśli grasz często na swoim telefonie, Money Well może być dla ciebie idealną aplikacją. Aplikacja działa w bardzo prosty sposób i pozwoli każdemu na szybkie zarabianie pieniędzy. Wystarczy że pobierasz aplikację, zakładasz konto i grasz w gry dostępne w aplikacji. W raz z wypełnianiem zadań w grach otrzymywać będziesz fikcyjną walutę, którą możesz potem wymienić na karty podarunkowe czy wypłatę na twoje konto bankowe. To, ile zarobisz, zależy od indywidualnych kwestii w danej grze, jednak przeważnie możesz szybko zarobić punkty grając w jedną grę i wypełniając w niej jak najwięcej zadań.

Korzystając z kodu polecającego od innego gracza, możesz rozpocząć swoją przygodę na Money Well z dodatkowymi 250 coinami w swoim ekwipunku. Żeby dokonać wypłaty będziesz musiał uzbierać ich 2000, jednak te 250 na początek już samo w sobie przyspieszy twoją wypłatę. Money Well oferuje kilka różnych opcji wypłaty, jednak niedawno strona przestała oferować wypłaty za pośrednictwem PayPal.

Podsumowując

Istnieje dziś bardzo dużo różnych aplikacji, które oferują użytkownikom dodatkowe pieniądze za zarejestrowanie konta. Jeśli chcesz zdobyć dodatkowe fundusze do swojego budżetu, pobierz którąś aplikacje na liście i zarabiaj prawdziwe pieniądze już dziś.

No comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *